Personalizowany kubek – prezent na każdą okazję

  • 1 kwietnia 2022
  • Opublikowany przez: Mariusz Buk

Zalety kubków z personalizacją

Kubek dobrany pod względem wieku, zainteresowań, płci czy nawet posiadanego zwierzęcia, to klucz do wywołania uśmiechu na twarzy obdarowanej osoby.Obecnie na rynku można znaleźć kubki, które mogą 1 : 1 przedstawiać konkretną osobę, jej sylwetkę, zawierać charakterystyczny, motywacyjny cytat czy grafikę z podobizną naszego milusińskiego.Jakie więc zalety posiadają spersonalizowane kubki ?

Jakościowa grafika – w przypadku kubków wykonywanych na zamówienie, przedstawiony obrazek na kubku wygląda niesamowicie efektownie, a dodatkowo wyraźny jest każdy szczegół. Cowięcej, wykonana grafika to nie tylko jednowymiarowy, płaski obrazek, ale całe spektrum krajobrazu – przedstawia bowiem zarówno osobę, jak i tło z wieloma detalami. Na każdym z dostępnych i realizowanych przez nas kubków można wykonać spersonalizowany obraz z podobizną osoby obdarowanej, a tym samym jak najwierniej odwzorować jej wygląd i cechy charakterystyczne, takie jak kolor włosów, styl ubioru, uczesanie czy nawet proporcje sylwetki. Wszystkie te aspekty przekładają się na idealne odtworzenie realnej osoby i przeniesienie jej wizerunku na kubek.

Możliwość naniesienia cytatu – zdarza się, że ogólnodostępne kubki w sklepach i marketach są robione na masową skalę, a ich napisy nie zawsze są w 100% dopasowane do ich właścicieli. Z tegopowodu lepiej zdecydować się na kubek personalizowany – dzięki możliwości zaprojektowania swojego napisu mamy pewność, że obdarowana osoba będzie mogła utożsamić się ze słowami znajdującymi się na kubku. Twój przyjaciel lub członek rodziny jest wielkim miłośnikiem zwierząt? Nic nie ucieszy go bardziej niż napis na kubku związany z posiadaniem czworonoga!

Dopasowanie kubka do okazji – i mowa tu nie tylko o urodzinach. Świetnym wyborem prezentowym, np. pod choinkę, jest wybranie spersonalizowanego kubka z motywem świątecznym,a więc odwzorowania całej rodziny przed choinką wraz z pupilem – kotem lub psem

Proces powstawania kubka z dopasowaną grafiką

W jaki sposób powstają spersonalizowane kubki? To proste! Za cały wygląd i grafikę odpowiada kreator, w którym dostępne są opcje wyboru: tła, fryzury, sylwetki, a także rodzaju i rasy pupila. Istnieje także możliwość dopasowania akcentów kolorystycznych, np. w postaci barwy ucha bądź obramowania wnętrza kubka. Dzięki autorskiemu oprogramowaniu każdy szczegół, który zostanie wybrany przez klienta, jest wyraźny, co w konsekwencji przekłada się na grafikę o jak najlepszej jakości. Po dokonaniu wyboru poszczególnych elementów i złożeniu zamówienia, zaczyna się jego realizacja. Rysunek zostaje nadrukowany na specjalnie przystosowanym arkuszu papieru za pomocądedykowanych tuszów odpornych na działanie bardzo wysokiej temperatury. Następnie papier ten jest naklejany na ceramiczną powłokę kubka oraz wkłada się go do urządzenia nagrzanego do 180°C na kilka minut. Po ich upływie wyciąga się kubek, a warstwę papieru odrywa od jego powierzchni. Tak przygotowany produkt jest gotowy do użytkowania – wystarczy go zapakować w ochronne pudełko i wręczyć bliskiej osobie na ważną okazję!

Każdy rodzaj prezentu, niezależnie od jego formy, to sposób na wyrażanie uczuć oraz okazanie pamięci o danej osobie. Jednak jeśli jest możliwość podarowania komuś bliskiemu spersonalizowanego gadżetu, który będzie uprzyjemniał mu codzienne czynności, warto zdecydować się na coś, co będzie bezpośrednio z nim związane. Spersonalizowane kubki to zatem świetny pomysł prezentowy dla osoby w każdym wieku.

Twój pies jest ciągle głodny?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Recusandae, quaerat veniam error minus, sunt nulla provident numquam excepturi molestiae distinctio accusamus cum corrupti placeat asperiores, ullam rem! Necessitatibus delectus voluptatibus, reprehenderit ducimus consequuntur itaque, quia modi aut aspernatur eum autem?

  1. tincidunt adipiscing enim consectetur tempor, nunc vitae justo.
  2. tincidunt adipiscing enim consectetur tempor, nunc vitae justo. Sapien id eu mattis amet tortor nulla nunc ultricies
  3. tincidunt adipiscing enim consectetur tempor, nunc vitae justo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Recusandae, quaerat veniam error minus, sunt nulla provident numquam excepturi molestiae distinctio accusamus cum corrupti placeat asperiores, ullam rem! Necessitatibus delectus voluptatibus, reprehenderit ducimus consequuntur itaque, quia modi aut aspernatur eum autem?

Wesprzyj naszą organizację i zamów kubek już dziś