O nas

O nas

O nas

Jesteśmy parą zakochanych w zwierzakach maniaków dobrych książek i filmów.

Poprzez projekty kubków chcieliśmy się z tobą podzielić odrobiną naszych artystycznych umiejętności.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, więc jeżeli potrzebujesz czegoś specyficznego, spersonalizowanego lub w większych ilościach, jesteśmy do twojej dyspozycji.

Jesteśmy dostępni pod telefonem oraz mailem. Zapraszamy do kontaktu.

Każdy dzień jest ważny!

Utrwal piękne chwile

Założyliśmy tę rodzinną firmę, aby tworzyć rzeczy piękne i trwałe. Wiele chwil mija nas każdego dnia. Są wśród nich takie, które warto zachować.

Jesteśmy dumnymi posiadaczami psiny o wdzięcznym imieniu "Success", która jest wspaniałym miksem miłości i odrobiny nieposłuszeństwa. Tworząc ten projekt, chcieliśmy aby chwile z naszymi psami można było zachować na dłużej.

Praca popłaca

Włożyliśmy ogromną pracę w stworzenie kolekcji praktycznie wszystkich ras psów, wraz z różnymi wariantami kolorystycznymi. Po ponad roku planowania, rysowania i tworzenia tego sklepu, w końcu postanowiliśmy się z nim podzielić.

Mamy nadzieję, że spędzenie tych paru chwil na naszej stronie, a później cieszenie się codzienną kawą lub herbatą w specjalnie przez ciebie stworzonym kubku, sprawi ci jeszcze więcej przyjemności.

Blog

Personalizowany kubek – prezent na każdą okazję

Personalizowany kubek – prezent na każdą okazję

Zbliża się ważne wydarzenie, a pomysłów na prezent wciąż brakuje? Chyba każdy choć raz zmierzył się w życiu z taką sytuacją – a przecież urodziny znajomych, członków najbliższej rodzinyczy nawet dalekich krewnych to wyjątkowa okazja, na którą zawsze trzeba być przygotowanym. Naprezent możemy podarować w zasadzie wszystko to, co przypadnie do gustu osobie obdarowywanej, a więc coś ciekawego, orygin....

Zamówienia indywidualne — czyli grafika na kubku, o jakiej marzysz!

Zamówienia indywidualne — czyli grafika na kubku, o jakiej marzysz!

Kubek z nadrukiem sprawdzi się jako niezobowiązujący, ale zarazem oryginalny prezent. Niezależnie od wieku i płci osoby obdarowywanej to bardzo praktyczny upominek. Każdy miłośnikkawy czy herbaty będzie zadowolony z takiego pomysłowego podarunku. Kubek z nadrukiem również pięknie będzie się prezentować w Twojej kuchni, a dzięki temu, że zamówienia indywidualne wykonuje się z wielką starannością, n....

ZOBACZ BLOG